Choć ciężko odmówić uroku Mazurom, czy piaszczystym plażą nad Bałtykiem, w czołówce najchętniej odwiedzanych przez Polaków miejsc nieustannie króluje Zakopane.
Tegoroczny urlop Polacy spędza przede wszystkim w kraju – wynika z badania Diners Club Polska. 22 proc. osób, które zdecydowało się na zagraniczny wyjazd szuka nowych wakacyjnych destynacji.
Z wrocławskiego lotniska polecimy do Agadiru w Maroku. Nowe połączenie ruszy 2 listopada. Rejsy będą realizowane przez linie Wizz Air w każdy czwartek. Bilety są już dostępne w sprzedaży.
Już 7 maja w sklepach Lidl pojawią się lekkie, wygodne i poręczne walizki poliwęglanowe, w atrakcyjnych cenach. Tworzywo, z którego wykonane są te artykuły, to jeden z najbardziej wytrzymałych materiałów na rynku, wykorzysty
Coraz więcej osób decyduje się na wyjazd z Polski - czy to z powodów zarobkowych, czy to z chęci poznania innej kultury. Co się wiąże z byciem ekspatem? Opowiemy o 6 najczęstszych problemach i jak sobie z nimi radzić!
Aż do 21 miast słonecznego południa można polecieć na wakacje z Portu Lotniczego Wrocław. Czerwiec pokazał, że pięć z nich, m.in. Majorka, Porto i Ateny, to prawdziwe hity. W te wakacje można tam lecieć za mniej niż 250 z�
Wszyscy kochamy wakacje, ale nie wszyscy lubimy się pakować. Kwestią kluczową jest wybór odpowiedniej walizki. To teraz gorący temat, bo w sklepach aż roi się od różnych propozycji. Jak umilić sobie pakowanie i wybrać odpow
Wyjątkowo łagodne polskie zimy skłaniają amatorów białego szaleństwa do częstszych wyjazdów za granicę. Ponad 80 proc. narciarzy i snowboardzistów dociera do kurortów własnym samochodem.
Informacja prasowa Warszawa, 12 lutego 2020 r. Zajęcia dodatkowe, aktywne spędzanie wspólnego czasu, edukacja od najmłodszych lat – tak rodzice starają się zaszczepić w swoich […]
Revolut, fintech oferujący wielowalutowe konto i kartę dla podróżników, rozpoczął współpracę z eSky – serwisem turystycznym online działającym w Polsce, CEE i Ameryce Południowej. W ramach akcji, klienci eSky do końca l