Wiadomości branżowe

Kolej na Świeradów – Zdrój

Kolej na Świeradów – Zdrój
Świeradów Zdrój, 4 czerwca 2014 Świeradów-Zdrój za 50%! Świeradów-Zdrój, miejscowość leżąca w południowo-zachodniej części województwa dolnośląskiego, u podnóża Gór Izerskich, uznawana jest za jedno z

Świeradów Zdrój, 4 czerwca 2014

Świeradów-Zdrój za 50%!

Świeradów-Zdrój, miejscowość leżąca w południowo-zachodniej części województwa dolnośląskiego, u podnóża Gór Izerskich, uznawana jest za jedno z najpiękniejszych uzdrowisk i miejsc turystycznych w Polsce. Dla wszystkich, którzy kochają tu wracać oraz dla tych, którzy chcieliby wybrać się tu po raz pierwszy, stowarzyszenie Kolej na Świeradów-Zdrój przygotowało specjalną ofertę ? ?Nocleg + śniadanie za 50%?. Dzięki niej w dniach 22-29 czerwca 2014 wszyscy zainteresowani będą mogli skorzystać z oferty dziewięciu hoteli oraz wybrać się na przejażdżkę koleją gondolową o połowę taniej!

Kolej na Świeradów-Zdrój to porozumienie pomiędzy obiektami turystycznymi ze Świeradowa-Zdroju. Celem działalności stowarzyszenia jest umacnianie marki regionu oraz promowanie miasta Świeradów-Zdrój jako miejsca idealnego do wypoczynku, ze specyficznym mikroklimatem i dobrą dla zdrowia bazą leczniczą.

Jedną z najnowszych inicjatyw grupy jest specjalna oferta dla wszystkich gości odwiedzających Świeradów-Zdrój w dniach 22-29 czerwca 2014 ? ?Nocleg + śniadanie za 50%?. Promocja będzie obowiązywać, aż w dziewięciu obiektach hotelowych: Hotel Medical SPA Malinowy Dwór, Hotel & Medi-SPA Biały Kamień, Klinika Młodości Medical SPA, Dom Uzdrowiskowy Ewa Medical & SPA, Cottonina Villa & Mineral SPA Resort, Aparthotel Flinski Sport & Spa, Interferie Aqua Park Sport Hotel, St. Lukas Sanatorium oraz Hotel Zdrojowy Sanus. Do akcji przyłączyła się również Stacja Ośrodka SKI&SUN, która przez cały tydzień będzie oferować 50% tańsze przejażdżki koleją gondolową. Dzięki niej wystarczy dziesięć minut, aby znaleźć się na samym szczycie Stogu Izerskiego i podziwiać wspaniałe widoki.

Przygotowana oferta to idealna propozycja zarówno dla miłośników atrakcji, które oferują hotele, jak również pasjonatów spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. SPA, baseny, sauny, kriokomora ogólnoustrojowa, jacuzzi, zabiegi pielęgnacyjne oraz zdrowotne pozwalają na prawdziwy relaks i odnowę. Z kolei korty tenisowe, zajęcia ruchowe, nordic walking, wycieczki rowerowe czy piesze to możliwości, które Świeradów-Zdrój zapewnia wszystkim lubiącym aktywny wypoczynek. Około 80 km tras dla rowerzystów łączących Świeradów Zdrój z czeskim Novym Mestem pod Smrkem to sama z największych atrakcji tego regionu. Szerokie na metr, jednokierunkowe szlaki zaprojektowane zostały tak, aby rowerzysta oprócz frajdy z samej jazdy mógł blisko obcować z naturą. To dobry pomysł na spędzenie rodzinnego popołudnia. Trasy oznaczone są bowiem kolorami zgodnie z poziomem trudności. Najprostszy ? zielony, z łatwością pokonają nawet kilkuletnie dzieci.

A to już wiesz?  Modernizacja gospodarstw szansą dla polskiej wsi

Więcej informacji na temat atrakcji, które zapewnia Świeradów-Zdrój można znaleźć na stronie http://www.kolejnaswieradow.pl/home.html

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy